Vaillant Kombi Fan Tamiri

Vaillant Kombilerde özellikle de ses yapıyor ya da baca arızası veriyor gibi şikayetlerde fan arızası görülmektedir. Firmamız fan değişimine gerek kalmadan fan arızalarında tamirini de gerçekleştirmektedir. Fan değişim fiyatları bütçe açısından tüketicilerini zor durumda bıraktığı için müşterilerin tercihi genellikle fan tamirinden yanadır. Çünkü Vaillant kombide fan tamiri için de Bakırköy Vaillant Servisi işçiliği ile birlikte bir yıl garanti imkanı sunmaktadır. Sizler de kombilerinizin arıza oluşturan fanı için firmamızı arayabilir fanı aynı gün içerisinde tamir ederek kısa sürede en uygun fiyatlar eşliğinde işlemini sonlandırmakta olan Bakırköy Vaillant numarasını arayarak yardım alabilirsiniz.

fan-tamiri

Vaillant kombide fan motoru revizyonu olarak da bilinen uygulama genelde hermetik ve yoğuşmalı tip cihazlarda mümkündür. Çünkü yoğuşmalı kombi tiplerinde fan adlı parça bulunmaz. Vaillant kombi tiplerinde fan adlı parça hava akımına yardımcı olur. Dışarıdan temiz havayı dışarıya uzanan hava akım borusu aracılığı ile brülöre alır. Brülörde yanma oluşmasına yardımcı olur. Fan yardımı ile Vaillant kombi elektronik karta gelen bilgi üzerinden çalışma sağlar. Yanma sonrasında oluşan atık gazı ise yine fan hava akım borusu ile dışarı gönderir. Bu özelliği sebebi ile Vaillant hermetik ve yoğuşmalı kombilerde fanın önemi büyüktür. Bacalı kombilerde bu işlem bina bacasından sağlanır. Ortam havasını kullanan Vaillant bacalı kombi atık gazı baca ile dışarı gönderir. Vaillant kombide fan arızalandığı zaman kombide; ses yapma, çalışmama, sıcak su alınamama gibi arıza durumları söz konusu olabilir. Yalnız fanın en çok da arıza yapma sebebi bakımsızlık olmaktadır. Bu nedenle de aslında sizlere firma olarak bakımı önermekteyiz.

Vaillant kombilerinizin bakımları konusunda ya da fan arızasında tamir konusunda bizleri arayabilir hem bilgiler alırken hem de bu konudaki yardımları işin uzmanı olan teknisyenlerimizden alabilirsiniz. Sizlere her zaman için bu anlamda garantiler eşliğinde yardımcı olacağız.